سبد خرید 0

شروع سریع و آسان کسب و کار اینترنتی

باتوجه به شرایط فعلی جهان، مهاجرت کسب و کار های سنتی و فیزیکی به کسب و کار اینترنتی و مجازی بیشترشده است، چرا که منابعی که برای شروع کسب و کار اینترنتی لازم است، بسیار کم هزینه تر از کسب و کار سنتی است. 

الان نسبت به گذشته شروع کسب و کار اینترنتی آسان و سریع شده است.

شما می توانید با استفاده از محصولات آموزشی زیر، هم کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید، و هم برای دیگران این کار را انجام دهید و کسب درآمد بیشتری داشته باشید.

تخفیف 80% محصولات آموزشی تا 21 خرداد 1401

1- آموزش طراحی سایت بدون برنامه نویسی در کمتر از 7 روز  

2- ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای در کمتر از 1 روز 

3- کسب درآمد از سایت (و بدون سایت) با تولید محتوا و فروش محصولات آموزشی 

4- آموزش بازاریابی ایمیلی برای افزایش فروش  

5- آموزش ابزارهای سئو برای افزایش بازدیدکننده و مشتری بدون 1 ریال هزینه 

6- ساخت دیواری قوی برای سایت دربرابر هکرها 

مدرس دوره ها

مدرس دوره های آموزشی اسماعیل منصوری است. او از سال 1388 پا به دنیای مجازی گذاشت. او طراحی سایت با HTML، PHP، CSS شروع کرد. برای طراحی اولین سایت خود زمانی زیاد را صرف کرد. برای همین دنبال راهی برای طراحی سایت بسادگی، با کمترین هزینه و زمان بود. بعد از مدت ها راه حل را پیداکرد. و این راه حل  را در محصولات آموزشی طراحی سایت بدون کدنویسی و ساخت فروشگاه اینترنتی آماده کرد.

بعد از اشراف به طراحی سایت بدون برنامه نویسی، در سال 1390 سایتی برای خدمات طراحی سایت آماده کرد و مدت ها فقط به ساخت سایت و کسب تجربه در این حوزه پرداخت. البته بعد از مدتی برای تمرکز روی تحقیقات این سایت را کنار گذاشت. با کلیک روی این لینک در سایت archive.org که آرشیو تمام سایت ها را تقریبا دارد می توانید این سایت را مشاهده کنید.

بعد از مدتی متوجه شد که فقط داشتن سایت کافی نیست، و باید سایت دارای بازدیدکنندگان و کاربران روز افزون داشته باشد، برای همین به تحقیق درمورد بازاریابی اینترنت پرداخت. در این راه تحقیقات زیادی درمورد بازاریابی اینترنتی، بازاریابی پیامکی، بازاریابی ایمیلی و نهایتا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (یا همان SEO) داشت.

 

199هزارتومان بجای 1000000تومان

تخفیف 80% سفارش یکجا همه محصولات آموزشی

اگر بخواهید در خارج از زمان این جشنواره، همه این محصولات آموزشی را جداگانه تهیه کنید، باید مبلغی درحدود 1000000 تومان پرداخت کنید، البته بعد از پایان جشنواره، مبلغ محصولات افزایش خواهد یافت. 

بنابراین از این فرصت استفاده کنید و از تخفیف 80% (801000تومان تخفیف) برای خرید محصولات آموزشی استفاده کنید.

طراحی سایت بدون برنامه نویسی در کمتر از 7 روز

اگر هنوز برای اماده کردن سایت خود اقدام نکرده اید، می توانید در کمتر از 7 روز سایت خود را بدون درد و خونریزی آماده کنید. در آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی، بدون نیاز به دانش برنامه نویسی می توانید سایت شخصی، شرکتی، نمونه کار، خبری و… را آماده کنید.

درضمن تیم ایکارسو در کنار شما هست تا اولین سایت خود را آماده کنید: از جواب به سوالات شما در هنگام یادگیری تا ساخت سایت!

در این محصول آموزشی بصورت عملی نحوه ساخت انواع سایتها بدون نیاز به دانش برنامه نویسی آموزش داده شده است.

طراحی سایت بدون برنامه نویسی
آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی
ساخت فروشگاه اینترنتی

ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای در کمتر از 1 روز

بعد از مشاهده دوره ساخت فروشگاه اینترنتی، می توانید فروشگاه اینترنتی حرفه ای درحد دیجی کالا راه اندازی کنید.

باتوجه به شرایط روز کشور خیلی از کسب و کارها نیاز به فروشگاه اینترنتی دارند، برهمین اساس این آموزش ساخته شده است تا با یادگیری ساخت فروشگاه اینترنتی هم برای خود هم برای دیگران فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و باز کسب درآمد داشته باشید.

با ساخت فروشگاه اینترنتی شما یک فروشگاهی دارید که از هرجای ایران ( و حتی جهان) میتونید محصولات و خدمات خود را بصورت 24ساعت شبانه روز و 7 روز هفته بفروشید، نیازی به حضور فیزیکی شما نیست، و حتی وقتی خواب هستید هم میتوانید درامد داشته باشید. در محصول اموزش ساخت فروشگاه اینترنتی، راهکار ایجاد این فروشگاه اینترنتی با امکانات حرفه ای اموزش داده شده است.

آموزش کسب درآمد از سایت

کسب درآمد از سایت (و بدون سایت) با تولید محتوا و فروش محصولات آموزشی

ممکن است تا الان تحقیق هایی درمورد کسب درامد از اینترنت داشته اید و متوجه شده اید که روش های زیادی برای کسب درآمد اینترنتی و کسب درآمد از سایت وجود دارد. یکی از این روشها کسب درآمد از سایت تولید محتوا و فروش محصولات آموزشی است.

در این محصول چه شما تخصص یا مهارتی داشته باشید، یا خیر باز هم می توانید کسب درآمد اینترنتی داشته باشید.

کسب درآمد از سایت با تولید محتوا و ساخت محصولات آموزشی
آموزش بازاریابی ایمیلی با میلرلایت
آموزش کار با میلرلایت

آموزش بازاریابی ایمیلی برای افزایش فروش

بازاریابی ایمیلی(ایمیل مارکتینگ) هنوز هم یکی از روشهای بازاریابی اینترنتی قدرتمند محسوب می شود، چرا که هنوز از بازاریابی ایمیلی برای بازاریابی و جذب کاربران و مشتریان و افزایش فروش استفاده می شود. البته انتخاب ابزار درست و استفاده درست و اصولی از ابزار هم مهم است.

البته برخی کاربران بازاریابی ایمیلی را با ارسال های انبوه ایمیل که سالهای قبل بیشتر استفاده می شد، اشتباه می گیرند درصورتیکه با استفاده از بازاریابی اجازه ای، ایمیل کاربر با اجازه خود کاربر گرفته می شود. سپس برای کاربر اطلاعات ارزشمندی که کاربر به آن علاقه دارد، ارسال می شود و در حین ارسال ایمیل ها بازاریابی محصولات یا خدمات و همینطور معرفی و تبلیغات آن انجام می شود.

آموزش سرچ کنسول گوگل 2020

آموزش سرچ کنسول 2020

ابزار سرچ کنسول متعلق به گوگل است. ابزار گوگل وبمستر به این دلیل مهم است که کاربران بیشتر از گوگل برای جستجو استفاده میکنند و گوگل، اطلاعات ارزشمندی درمورد وضعیت سایت، نرخ کلیک، رتبه سایت و… را در این ابزار به شما نمایش می دهد.

در سرچ کنسول موارد مربوط به عملکرد درست ویژگیهای سایت مثل محصولات، ویدئوها، Breadcrumb و Sitelink ها و هر اسنیپتی که در سایت وجود دارد و همینطور موارد فنی مربوط به خطاهای ایندکس شدن سایت برای شما به نمایش داده می شود تا با رفع مسائل آن و برطرف کردن آن مسائل، به بهبود سئوی سایت کمک شود.

در سرچ کنسول گوگل گزارش کاملی از ورودی کاربران از طریق عبارت ها یا کلمات، به صفحه های مختلف سایت ، از کشور ها و دستگاه های کاربران به شما نمایش داده می شود.

آموزش سرچ کنسول جدید
آموزش جامع Moz Pro
آموزش Moz Pro + ساخت رایگان اکانت Moz Pro

آموزش ابزار Moz Pro همراه با ساخت رایگان بینهایت اکانت

ابزار دوم، Moz pro می باشد. ابزار Moz یکی از ابزارهای قدرتمند سئو، محسوب می شود. شما می توانید با استفاده از اکانت آزمایشی Moz Pro یک ماه از امکانات حرفه ای Moz استفاده کنید.در آموزش Moz Pro (اموزش ماز پرو) بصورت جامع، ویدئویی و گام به گام با تمام امکانات حرفه ای Moz Pro آشنا و نحوه کار با آنها را بصورت کاربردی فرا خواهید گرفت.

در آموزش Moz Pro، علاوه بر آموزش امکانات حرفه ای Moz، نحوه ایجاد بی نهایت اکانت Moz Pro بصورت رایگان آموزش داده شده است. درنظر داشته باشید اکانت یک ماهه آزمایشی Moz Pro در اکثر سایت ها حداقل 50000 تومان بفروش می رسد. بنابراین می توانید با تهیه محصول آموزشی Moz Pro، از ابزار Moz Pro بصورت رایگان همیشه استفاده کنید.

آموزش افزایش امنیت سایت

ساخت دیواری قوی برای سایت دربرابر هکرها

هرچقدر سایتی که آماده کرده اید، از لحاظ زیبایی و فنی اصولی باشد، و همینطور از بخش بازاریابی و سئو برای افزایش بازدیدکننده سایت استفاده کرده باشید، اگر سایت دارای مشکل امنیتی باشد، هم گوگل و هم کاربران اعتماد خود را به شما و سایت شما از دست می دهند و همین مورد باعث کاهش بازدیدکنندگان و نهایتا کاهش فروش و درآمد شما می شود.

بنابراین باید دیوار امنیتی سایت خود را دربرابر هکرها مستحکم کنید.

در این آموزش، تمام نکات و ترفند ها و ابزارهای موردنیاز برای افزایش امنیت سایت و مقابله به هکرها بصورت کاملا عملی و کاربردی، توضیح داده شده است.

اموزش امنیت وردپرس
سلام اقای منصوری اول میخوام از شما بخاطر دوره عالیتون تشکرکنم سایت های مختلفی را بررسی کردم و کاملترین دوره را اینجا پیداکردم
مهناز رجبی
دانشجوی دوره طراحی سایت بدون کدنویسی
خانم رضایی
دانشجوی دوره طراحی سایت بدون کدنویسی
آقای روکی
دانشجوی دوره طراحی سایت بدون کدنویسی
سلام واقعا ممنون از اموزش خوبی که درمورد طراحی سایت ساختید چون همیشه فکر میکردم برای طراحی سایت باید برنامه نویسی بلدباشم، خیلی وقت بوددنبال راهی بودم که بتونم سایت درست کنم بدون دردسر
راحله زمانی
دانشجوی دوره طراحی سایت بدون کدنویسی
من هفته پیش پکیج شما را تهیه کردم، اول تشکر میکنم بخاطر پکیج خوبتون، مطالب روان و سلیس گفته شده من قبلا ووکامرس رو نصب کردم ودوباره حذف کردم.
محسن
دانشجوی دوره ساخت فروشگاه اینترنتی
سلام اقای منصوری من قبلا کتاب کسب درآمد از سایت با تولید محتوا را تهیه کرده بودم. خیلی ممنون از اینکه آموزش ویدئویی را هم آماده کردید.
مهسا
دانشجوی دوره کسب درآمد از سایت با تولیدمحتوا
سلام خیلی خوشحالم که همراه با دوره طراحی سایت بدون کدنویسی، این دوره را هم تهیه کردم، چون بعضا دیدم برخی دوستان یکسری نکات رو زمان طراحی سایت با وردپرس رعایت نکردید و دچار مشکل شدند نکته خوبش اینجاس که همه نکات رو برای افزایش امنیت سایتم انجام دادم، هم اینکه سایت یکی از دوستان دچار مشکل شده بود و تونستم با استفاده از افزونه ای که تو دوره اموزش داده بودید، الودگی سایتش رو برطرف کنم . و با استفاده از نکاتی که اموزش دادید، امنیت سایتش رو بالاببرم
آرش
دانشجوی دوره آموزش امنیت سایت
سلام بسیار بسیار عالی همیشه میخواستم یک دوره اموزشی کامل در مورد میلرلایت داشته باشم البته اشنایی اولیه داشتم ولی این اموزش کامل بود کمک زیادی کرد
رحیمی
دانشجوی دوره بازاریابی ایمیلی با میلرلایت
سلام آقای منصوری این اموزش هم مثل بقیه اموزشهایی که استفاده کردم، عالی بود. واقعا ممنون
هانیه جاویدی
دانشجوی دوره گوگل ویمستر
سلام آقای منصوری این اموزش هم مثل بقیه اموزشهایی که استفاده کردم، عالی بود. واقعا ممنون
هانیه جاویدی
دانشجوی دوره گوگل ویمستر
سلام اول ممنون از اموزش کاملی که تهیه کردید یک سوال اگر بخواهیم ردیابی رتبه کلمات کلیدی موردنظرمان را انجام دهیم از کدام قسمت باید استفاده کنیم؟
قائمی
دانشجوی دوره آموزش Moz Pro
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ikarsoo.com/?p=78368

[vc_row][vc_column][cdb_icon_box icon_style="icon-font" icon="fas fa-mobile-alt" icon_position="left" icon_type="normal" icon_size="icon-box-small" link="url:tel%3A%2B989108070488|title:%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87%20%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3%20%D9%85%D9%86%3A||"]شماره تماس و شماره واتساپ: 09108070488 [/cdb_icon_box][cdb_icon_box icon_style="icon-font" icon="far fa-envelope" icon_position="left" icon_type="normal" icon_size="icon-box-small" link="url:mailto%3Aikarsooco%40Gmail.com|title:%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84%20%D9%85%D9%86%3A||"]ایمیل من: ikarsooco@Gmail.com[/cdb_icon_box][vc_column_text]

ایکارسو در شبکه های اجتماعی

[/vc_column_text][cdb_social_networks][/vc_column][/vc_row]