همانطور که می دانید برای بهبود و تسریع فرایند سئوی سایت، بهتر است از اکانت سئو استفاده کنیم. برای این کار می توانیم از اکانت ahrefs، moz، semrush، kwfinder، alexa، woorank و… استفاده کنید. درضمن برای خرید اکانت سئو 2 راه وجود دارد:
  • خرید مستقیم از سایت های این ابزارها: درصورت استفاده از این روش بسته به ابزار و پلن موردنظر، باید بین 49$ تا 999$ در ماه (حدود 800هزار تا 15میلیون تومان)  هزینه کنید.
  • خرید اکانت اشتراکی: در صورت استفاده از اکانت اشتراکی، بین 188 تا 325 هزار تومان برای شما هزینه دارید.

خرید اکانت moz

moz، یکی از ابزارهای بررسی سئو سایت می باشد که دارای هم بصورت رایگان و هم اشتراک ماهیانه در دسترس است.
اگر از moz رایگان استفاده کنید، فقط می توانید از Keyword Explorer (تحقیق کلمه کلیدی) و Link Explorer (بررسی بک لینک سایت ها) استفاده کنید. ولی استفاده از اکانت رایگان، دارای محدودیت استفاده در ماه است.

اگر بخواهید بصورت حرفه ای روی سئو سایت کار کنید و ابزارهای حرفه ای moz، استفاده کنید، خرید اکانت moz پیشنهاد می شود، البته برای خرید از سایت اصلی باید بین  99$ تا 599$ (حدود 150000 تا 9میلیون تومان) هزینه کنید، ولی با خرید یکی از پبن های زیر نیاز به این هزینه نیست.

با خرید اکانت moz، چه امکاناتی از moz را می توانید استفاده کنید؟

با خرید اکانت اشتراکی moz، می توانید امکانات حرفه ای زیر را استفاده کنید:

  • Link Explorer: با استفاده از این ابزار می توانید، موارد زیر را لیست بک لینک، anchor text و اطلاعات خوبی در لینک سازی رقبا پیداکنید و در ساخت بک لینک و تحفیق کلمه کلیدی از آن استفاده کنید.
    • Link Intersect: پیداکردن سایت هایی که رقبای شما لینک داده اند ولی به شما نه.
  • Keyword Explorer: این قسمت از ابزار moz pro، همان کار kwfinder می کند یعنی تحقیق کلمه کلیدی.
  • Moz Pro Campaign: کمپین های Moz Pro به شما کمک می کند تا داده های مهمی را در مورد تحقیق کلمه کلیدی و لینک سازی (در بالا گفته شده) و سئوی تکنیکال و سئو on page، به شما ارائه می کند.
  • Page Optimization: این قسمت فقط در کمپین وجود دارد. با استفاده از این قسمت، می توانید صفحه موردنظر را با کلمه کلیدی موردنظر، بهینه کنید. 27 فاکتور را در درمورد صفحه موردنظر بررسی و به شما گزارش می کند.
  • Site Crawl: این قسمت هم فقط در Moz Pro Campaign، وجود دارد، و به شما برای بررسی سئوی فنی کمک زیادی خواهدکرد.

با تهیه پلن نقره ای یا طلایی، آموزش moz pro به شما رایگان اهدا می شود.

 
 

خرید اکانت Semrush

semrush یکی دیگر از ابزارهای بررسی سئو سایت می باشد.

برای خرید اکانت Semrush از سایت اصلی آن بسته به انتخاب نوع پکیچ، باید بین 99$ تا 399$ ( حدود 1.5میلیون تا 5 میلیون هزینه کنید)، اما در حال حاضر می توانید با تهیه پکیج برنزی، نقره ای یا طلایی از این اکانت بصورت اشتراکی استفاده کنید.

تعرفه خرید اکانت سئو سایت (اشتراکی)

معمولی

310 هزار تومان ماهیانه

حرفه ای

399 هزار تومان ماهیانه

فوق حرفه ای

459 هزار تومان ماهیانه

نهایی

519 هزار تومان ماهیانه

نظر خریداران ابزارهای بررسی سئو سایت